איתור רכוש אבוד

החברה פועלת בחיפוש אחר רכוש אבוד ומחפשת את יורשיו, הרכוש הנ"ל יכול להיות חשבון בנק אבוד, תכולת כספות, קרקע בנוייה/ לא בנוייה בארץ ובחו"ל, דבר יקר ערך וכו'…

לחברת דה רוטס גלובל ידע רב בתחומי המקרקעין הרבים, דרך ידע רב במיפוי וצילומי אוויר וכלה בכל הקשור להליכים משפטיים לגבי עזבונות וירושות של מקרקעין.

רוב הקרקעות הן קרקעות שנרכשו לפני עשרות שנים והיו בעלות ערך נמוך, לא מעט בעלי קרקעות לא ייחסו לכך חשיבות בגלל השווי הנמוך שהיה בעבר ולכן לא סיפרו על כך למשפחתם.

דה רוטס גלובל יודעת לזהות קרקעות אשר הוזנחו במשך עשרות שנים ע"י בעליהם, אשר רובם ככולם הלכו לעולמם ויורשיהם מעולם לא טיפלו בהעברת הרכוש על שמם או שאינם מודעים כלל לזיקתם לרכוש.

כאשר החברה מאתרת נכס אבוד, מתחיל הליך האיתור עד למציאת היורשים בפועל.

אז איך זה עובד?

לאחר שהחברה עושה בירור קפדני ועבודת חיטוט ידיים, ולאחר מציאת הזכאים לרכוש, החברה או מי מטעמה פונה לאותם זכאים ומספרת להם שהיא סבורה שיש רכוש שהם זכאים לו.

מאחר ועברו שנים רבות מרכישת אותו רכוש ועד לאיתור הזכאים, אין בטוחה שהם ב100% הזכאים, אך החברה עושה את כל הבדיקות וממציאה את כל המסמכים וההוכחות ל 90% התאמה.

לכן, החברה אינה לוקחת תשלום עד להוכחת הזכאות של היורשים, להפך, החברה משלמת עבור כל הוצאות האיתור, גנאולוגים, עוה"ד, טיסות לארכיונים שונים בחו"ל, ייצוג בבית משפט וכו'.

רק אם, וכאשר החברה הצליחה להוכיח שאתם אכן הזכאים לרכוש, ורק כאשר הרכוש עובר על שמכם והחלטתם להשאיר/למכור את אותו רכוש. רק אז תיהיה החברה זכאית לשכר טרחה.

מה שאומר שאם החברה לא הצליחה להוכיח את זכאותכם לרכוש, לא תהה החברה זכאית לשכר טרחה.

שתפו:

שירותים נוספים

הסכמי שיתוף

הסכם שיתוף הוא דרך המלך לעיגון הזכויות של כל אחד מהשותפים במקרקעין,והוא הדרך היעילה והמועדפת הן מצד השותפים והן מצד המחוקק. הסכם השיתוף מגדיר את

הפקעות

הפקעת מקרעין בישראל מהווה פגיעה קשה בזכות הקניין שהינה זכות יסוד והיא מתאפשרת לעיתים דחופות בהתאם למספר חוקים ועל ידי מספר גופים, כגון :ועדות תכנון

השאירו הודעה

דילוג לתוכן